za 02/09 19:00 uur Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
31 - 27 | ||
za 09/09 20:15 uur Dommelhof (B), Neerpelt - zaal 1 |
||
33 - 30 | ||
za 16/09 19:00 uur Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
36 - 36 | ||
za 23/09 20:15 uur Alverberg (B), Hasselt - zaal 1 |
||
32 - 36 | ||
za 30/09 19:00 uur Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
35 - 29 | ||
di 03/10 20:15 uur Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
39 - 30 | ||
za 07/10 20:15 uur De Krekel, Izegem - zaal 1 |
||
29 - 30 | ||
wo 25/10 20:00 uur Hall Omnisport De Visé (B), Vise - zaal 1 |
||
28 - 26 | ||
za 28/10 19:00 uur Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
55 - 31 | ||
za 11/11 19:00 uur Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
40 - 39 | ||
za 18/11 20:00 uur De Eendracht, Zwartemeer - zaal 1 |
||
41 - 40 | ||
zo 26/11 15:00 uur Sporthal de Bloemhof, Aalsmeer - zaal 1 |
||
39 - 35 | ||
za 02/12 19:00 uur Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
30 - 27 | ||
za 09/12 20:15 uur Sporthalle Stockbergerweg, Eupen - zaal |
||
28 - 28 | ||
za 16/12 19:00 uur Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
31 - 30 | ||
za 23/12 20:15 uur De Heuf, Panningen - zaal 1 |
||
31 - 36 | ||
za 03/02 19:00 uur Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
40 - 27 | ||
za 10/02 20:00 uur Stadssporthal, Sittard - zaal 1 |
||
37 - 35 | ||
za 17/02 19:00 uur Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
30 - 29 | ||
za 24/02 19:00 uur Sporthal The Dome, Houten - zaal 1 |
||
37 - 38 | ||
za 02/03 20:00 uur De Damburg (B), Bocholt - zaal 1 |
||
33 - 32 | ||
za 09/03 20:00 uur Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
41 - 40 |
za 13/04 19:00 uur Opperdam |
||
40 - 25 | ||
zo 21/04 15:00 uur Sporthal de Bloemhof |
||
31 - 31 | ||
zo 28/04 16:00 uur Stadssporthal |
||
28 - 25 | ||
za 04/05 20:45 uur Opperdam |
||
32 - 23 | ||
za 18/05 19:00 uur Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
35 - 24 |
za 07/09 19:00 uur Sporthal The Dome, Houten - zaal 1 |
||
- | ||
za 14/09 19:00 uur Sporthal Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
- | ||
za 21/09 20:15 uur Dommelhof (B), Neerpelt - zaal 1 |
||
- | ||
zo 29/09 14:00 uur Sporthal Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
- | ||
za 05/10 20:15 uur Alverberg (B), Hasselt - zaal 1 |
||
- | ||
za 12/10 19:00 uur Sporthal Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
- | ||
za 19/10 20:15 uur Sporthalle Stockbergerweg, Eupen - zaal |
||
- | ||
za 26/10 19:00 uur Sporthal Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
- | ||
za 02/11 20:15 uur De Damburg (B), Bocholt - zaal 1 |
||
- | ||
za 16/11 19:00 uur Sporthal Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
- | ||
zo 24/11 14:30 uur Sorghvliedt Sporthal (B), Hoboken (antwerpen) - zaal 1 |
||
- | ||
za 30/11 19:00 uur Sporthal Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
- | ||
za 07/12 19:00 uur De Eendracht, Zwartemeer - zaal 1 |
||
- | ||
za 14/12 19:00 uur Sporthal Opperdam, Volendam - zaal 2 (oud) |
||
- | ||
za 21/12 20:15 uur De Heuf, Panningen - zaal 1 |
||
- |
Geen komende wedstrijden