Tweede algemene ledenvergadering – statutenwijziging

Tweede algemene ledenvergadering – statutenwijziging

dinsdag 03 februari 2026

Onlangs heeft HV KRAS/Volendam een algemene ledenvergadering gehouden. Tijdens deze vergadering is gesproken over een voorgestelde aanpassing van de statuten van de vereniging.

Bij deze vergadering waren echter onvoldoende stemgerechtigde leden aanwezig of vertegenwoordigd om hierover een rechtsgeldig besluit te kunnen nemen. Dat betekent dat er, conform de statuten van de vereniging, een tweede algemene ledenvergadering moet worden georganiseerd.

Het bestuur zal de leden hiervoor binnenkort formeel uitnodigen.

In deze tweede algemene ledenvergadering kan een besluit over de statutenwijziging worden genomen ongeacht het aantal aanwezige of vertegenwoordigde leden, mits het voorstel wordt aangenomen met een meerderheid van ten minste twee derde van de geldig uitgebrachte stemmen.

De volledige uitnodiging, inclusief datum, tijdstip, locatie en de voorgestelde statutenwijziging, wordt rechtstreeks per e-mail aan de leden verstuurd.


Lees meer over de laatste: