Column: Op naar Emmen
Datum: 15-05-2010Lees de nieuwste column nu!

14 mei 2010
Op naar Emmen
Waar het vorig jaar nog uitgebreid gevierd werd was er dit jaar een bescheiden feestje na het winnen van de bekerfinale. Niet omdat het alweer de derde prijs van het seizoen was maar omdat 48 uur later een volgende finale op de planning staat. Jammer dat we niet uitgebreid konden genieten van alweer een aanvulling op de prijzenkast maar we zijn wel gelukkig met het feit dat we ons überhaupt kunnen richten op het kampioenschap. Dat vorig jaar de beker zo uitgebreid werd gevierd had natuurlijk ook alles te maken met de teleurstellende resultaten bij de andere competities.In twee jaar tijd 3 van de 5 finales halen en daarvan 1 winnen zijn cijfers waar genoeg clubs tevreden mee zouden zijn. Sterker nog, er worden meerjarige contracten verlengd op basis van mindere resultaten. Bij Volendam is dat echter (terecht) niet het geval. Dit jaar worden de prijzen weer één voor één binnen gehaald. Vanzelfsprekend wordt dat gevierd maar na het winnen van een prijs lijkt de honger naar het kampioenschap alleen maar groter te worden. Volendam is voor iedereen weer de grote favoriet en dat betekent dat alles minder dan de eerste plaats niet telt. Bij de spelersgroep telt ook alleen de eerste plaats maar de afgelopen twee seizoenen blijven ons bij. Succes en verlies liggen o-zo dicht bij elkaar, waar de afgelopen twee jaar het dubbeltje voor ons de verkeerde kant op viel, gaan wij er dit jaar alles aan doen om anders te doen.
De mooiste prijs staat nu op het spel, het landskampioenschap is 2 jaar niet behaald en we willen er alles aan doen om dat te gaan veranderen. Vanzelf zal dat niet gaan. E&O heeft de messen geslepen en zal alles uit de kast trekken om deze eerste wedstrijd te winnen. Ik verwacht een keiharde wedstrijd van de kant van E&O. Van ons wordt gevraagd dat we geconcentreerd blijven en dat we onze favorietenrol waar maken.
Anders dan andere weken bevat deze column geen reflectie naar de alledaagse dingen des levens. Dit komt doordat mijn hoofd de laatste dagen met niks anders bezig is dan handbal. Afgelopen jaren heeft Volendam mooie dingen meegemaakt, wij zijn dan ook erg blij dat we dit jaar weer zoveel prijzen naar ons dorp mogen brengen. Het is dan ook erg leuk te zien dat de toeschouwers ons zo steunen en beseffen dat dit allemaal niet vanzelfsprekend is. De oranje support afgelopen bekerfinale deed ons erg goed, het was erg leuk om te zien dat ons publiek zo enthousiast was en in zulke grote getalen was op komen dagen. En zo waar werd het publiek van de tegenstander meerdere malen overstemd..... Wij hoefden alleen nog maar jullie voorbeeld te volgen en de spelers van Aalsmeer te overklassen. We hopen dat dit alles nog twee keer doorgetrokken kan worden. Op naar Emmen.
Meer nieuws
17-05-2012 Volg de Bekerfinale LIVE online via de onderstaande link17-05-2012 Jongens B2 van Kras/Volendam veroveren de eerste plaats op het HCV’90 toernooi
16-05-2012 Kras/Volendam laat vooral de jongeren spelen
16-05-2012 Martin Vlijm: Wij zijn de favoriet, we moeten wel alert blijven
16-05-2012 Trainer Aalsmeer René Romeijn: een prijs is een prijs, Al is de kans klein, je hebt een kans die moet je pakken
15-05-2012 Busreis naar Almere is vol
15-05-2012 Jongens D kampioen na winst op RKDES
15-05-2012 Ook meisjes D 1 veldkampioen
14-05-2012 Kras Volendam Meiden A2 terechte VELDKAMPIOEN 2011-2012
13-05-2012 E&O wint van KRAS/Volendam en doet goede zaken voor de Beneluxliga
Terug










