Column: Uur van de waarheid
Datum: 20-03-2010Column over de kraker tegen E&O.

19 maart 2010
Uur van de waarheid
Iedereen heeft momenten waarvan hij van te voren weet dat het van grote invloed zal zijn voor het verloop van de toekomst. Hoe daarmee om gegaan wordt verschilt echter sterk per persoon en vooral ook persoonlijkheid. Op dit soort momenten onderscheiden winnaars zich van degenen die vaak net achter het net vissen. Achteraf wordt het vaak gewijd aan geluk of juist pech. Gek genoeg achtervolgt het geluk sommigen echter net iets meer dan anderen. Er zijn vele theorieën over hoe een ieder in staat zou zijn om zijn of haar dromen te verwezenlijken. Waar het overal op neerkomt is focussen op de korte termijn. Een duidelijk doel voor ogen hebben is belangrijk. Nog belangrijker is dat dit vertaald wordt in korte termijn doelen.Kras/Volendam heeft dit jaar een belangrijk doel voor ogen: kampioen van Nederland worden. Niet een gemakkelijk te behalen doel maar wel een duidelijke. De theorie leert dat dit doel alleen te bereiken is door te focussen op de eerst volgende stap. Deze stap is thuis van E&O winnen. Alleen bij winst hebben we de eerste plaats aan het eind van de play-offs nog volledig in eigen hand. En aangezien je het verwezenlijken van je dromen nooit uit handen moet geven is winst komende zaterdag van groot belang.
E&O heeft te kampen met een aantal blessures. Iets dat natuurlijk vervelend is maar ook niet onoverkomelijk. Het is immers aan Peter Portengen wel toe te vertrouwen om een brede selectie op te bouwen. Hij verstaat immers als trainer absoluut de kunst hoe het bereiken van je doel in eigen hand genomen moet worden. Vorige week heeft E&O tegen Bevo laten zien met een smallere selectie prima uit de voeten te kunnen en won met 10 punten verschil.
Ik verwacht dat E&O op het randje gaat spelen om koste wat kost niet te verliezen. Wij zullen daarentegen het tempo hoog proberen te houden om Emmen kapot te spelen. Ik verwacht weer een spannende pot handbal tussen twee teams die hetzelfde doel hebben. Kampioen van Nederland worden kan er uiteindelijk maar één worden, aan ons de taak om deze eerste slag te slaan.
Meer nieuws
17-05-2012 Volg de Bekerfinale LIVE online via de onderstaande link17-05-2012 Jongens B2 van Kras/Volendam veroveren de eerste plaats op het HCV’90 toernooi
16-05-2012 Kras/Volendam laat vooral de jongeren spelen
16-05-2012 Martin Vlijm: Wij zijn de favoriet, we moeten wel alert blijven
16-05-2012 Trainer Aalsmeer René Romeijn: een prijs is een prijs, Al is de kans klein, je hebt een kans die moet je pakken
15-05-2012 Busreis naar Almere is vol
15-05-2012 Jongens D kampioen na winst op RKDES
15-05-2012 Ook meisjes D 1 veldkampioen
14-05-2012 Kras Volendam Meiden A2 terechte VELDKAMPIOEN 2011-2012
13-05-2012 E&O wint van KRAS/Volendam en doet goede zaken voor de Beneluxliga
Terug










