Column: Bedankt!
Datum: 03-06-2010Lees nu de laatste column van het seizoen 2009-2010!

2 juni 2010
Bedankt
De kranten beschreven het als 'het schrijven van historie'. Een paar dagen na het behalen van de vierde prijs dit jaar besef ik me dat het inderdaad alweer historie is. Het feest is gevierd, de media hebben zich weer op andere onderwerpen gestort en het werk of studie is alweer opgepakt. Samen met collega's of medestudenten praat je over wat dat weekend is meegemaakt. Felicitaties zijn jouw deel maar de geschreven historie is tijdens de lunch net zoveel aandacht waard als de belevenissen van je gesprekspartner. De geschreven historie beperkt zich immers tot de geschiedenisboeken van de kleine handbalwereld.Dat het behalen van vier handbalprijzen in één jaar in deze maatschappij niet als zo belangrijk gezien wordt is op zich jammer maar zeker niet onoverkomelijk. Want wat was het weer mooi om allemaal mee te maken. Een kroon op een mooi seizoen waarin Volendam weer heeft laten zien waar het voor staat. Een dorp waar men weet hoe je sport moet beleven en vooral ook overwinningen moet vieren. Handbalvereniging Volendam staat in de handbalwereld inmiddels voor succes, en niet alleen maar bij heren 1. De jeugdteams gaan ook steeds beter presteren met als absolute kroon het Nederlands Kampioenschap in de zaal voor de heren A-jeugd. Dat een vereniging zo goed presteert en er ook nog in slaagt haar ziel te behouden is erg bijzonder.
Dat dit alles gerealiseerd kan worden is te danken aan de inzet van een heleboel mensen. Sommigen die helpen bij het team van hun kind, anderen die helpen omdat hen dat (ooit) gevraagd is en weer anderen omdat ze gewoon graag een bijdrage willen hebben aan onze mooie club. In ieder geval mensen die stuk voor stuk hart voor Kras/Volendam hebben. Mensen zonder wie onze handbalvereniging nooit zou kunnen zijn wat het nu is. Via deze weg wil ik namens het hele team iedereen bedanken die weer een schitterend seizoen mogelijk hebben gemaakt. Dus alle sponsoren, bestuursleden, vrijwilligers, supporters en alle andere mensen die de club een warm hart toe dragen, bedankt voor jullie inzet. Zonder jullie was onze vereniging niet wat het nu is: een vereniging die fantastische prestaties combineert met een nog betere sfeer. Namens de hele herenselectie, BEDANKT!
Meer nieuws
17-05-2012 Volg de Bekerfinale LIVE online via de onderstaande link17-05-2012 Jongens B2 van Kras/Volendam veroveren de eerste plaats op het HCV’90 toernooi
16-05-2012 Kras/Volendam laat vooral de jongeren spelen
16-05-2012 Martin Vlijm: Wij zijn de favoriet, we moeten wel alert blijven
16-05-2012 Trainer Aalsmeer René Romeijn: een prijs is een prijs, Al is de kans klein, je hebt een kans die moet je pakken
15-05-2012 Busreis naar Almere is vol
15-05-2012 Jongens D kampioen na winst op RKDES
15-05-2012 Ook meisjes D 1 veldkampioen
14-05-2012 Kras Volendam Meiden A2 terechte VELDKAMPIOEN 2011-2012
13-05-2012 E&O wint van KRAS/Volendam en doet goede zaken voor de Beneluxliga
Terug










